Ania i Paweł w kolejnym etapie Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2023”

W dniu 2 lutego 2023 roku odbył się etap rejonowy Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej – ŻAK 2023. Tegoroczna edycja konkursu nosi tytuł „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Zgodnie z regulaminem uczestnicy konkursu podzieleni byli na dwie grupy: pierwszą stanowili uczniowie klas IV-VI w liczbie 126, drugą uczniowie klas VII-VIII, których w sumie było 79. Do diecezjalnego finału w klasach IV-VI zakwalifikowało się 55 uczniów, natomiast w klasach VII-VIII – 37. Miło nam poinformować, że są wśród nich Ania Kot i Paweł Podsiadło. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie, który odbędzie się w czwartek 30 marca 2023 roku, o godz. 11.00 na Wydziale Teologicznym UO w Opolu.