Liceum i Technikum

Bawimy się karnawałowo

Bawimy się karnawałowo

Nasi uczniowie w ubiegłym tygodniu bawili się się na zabawach karnawałowych i dyskotekach. W środę najmłodsi prezentowali pomysłowe przebrania: prosto z lasu Sherwood przybył Robin Hood, była owieczka, grenlandzki chłopiec, uroczy dalmatyńczyk i wiele innych kolorowych postaci. Dzieci brały udział w zabawach animowanych przez panią Bożenę Halupczok i wychowawców. W czwartek nasza młodzież uczestniczyła w zabawie zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Szczególnym zaangażowaniem wykazała się Łucja Gaj, która przygotowała dla kolegów i koleżanek wiele atrakcyjnych konkursów: najodważniejsi jedli pączki na czas. Odtańczyliśmy też skoczną belgijkę. Nad muzyczną stroną przedsięwzięcia czuwała nasza absolwentka – Aleksandra Biżek, za co jej serdecznie dziękujemy.