Liceum i Technikum

Czwartoklasiści na ściance wspinaczkowej

„Zajęcia były super”, ”Bardzo męczące, ale świetne”, ” Chcemy więcej”, „Przyjdziemy jeszcze na ściankę?”

W czwartek (21.01) uczniowie czwartej klasy wraz z wychowawcą, p. Iwoną Rzepkowską, wzięli udział w zajęciach na ściance wspinaczkowej. Pod czujnym okiem instruktora uczyli się poprawnego zakładania uprzęży, wiązania węzłów, podstaw wspinaczki oraz brali udział w quizie wiedzy o górach i himalaizmie. Najwięcej trafnych odpowiedzi udzielił Patryk Ledwig- GRATULUJEMY!!!

Wchodzenie po ściance, choć bardzo wymagające i sprawiające uczniom sporo problemów, dało wszystkim dużo frajdy i radości z nowej i niecodziennej formy aktywności ruchowej. Wszyscy uczestnicy opuszczali salę z uśmiechem na twarzy. „Zajęcia były super”, ” Bardzo męczące, ale świetne”, ” Chcemy więcej”, „Przyjdziemy jeszcze na ściankę?” – te słowa padły z ust naszych uczniów, po naszej, niecodziennej wyprawie na ściankę wspinaczkową.

I to jest najlepszy komentarz i podsumowanie: Radość i zadowolenie szczęśliwych uczniów 🙂

 

P1030978 (1) czwartoklasiści na ściance wspinaczkowej czwartoklasiści na ściance wspinaczkowej P1030970

czwartoklasiści na ściance wspinaczkowej

czwartoklasiści na ściance wspinaczkowej czwartoklasiści na ściance wspinaczkowej czwartoklasiści na ściance wspinaczkowej