Dzień Pluszowego Misia w klasie 1c

25 listopada uczniowie klasy 1c obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji do szkoły przybyły pluszowe misie. Pierwszaki przedstawiały swoje maskotki, poznały historię święta misia oraz poszerzyły swoją wiedzę o niedźwiedziach. Przybliżyły również sobie literackie postacie misiów: Kubusia Puchatka oraz misia Paddingtona. Wykonały szereg zadań, aby zdobyć Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia. Na zakończenie były zabawy ruchowe, degustacja słodkości z miodkiem, czytanie bajek i prace plastyczne. To był dzień pełen uśmiechu i radości. Dodatkowo w ramach projektu czytelniczego pierwszaki poznały twórczość Danuty Parlak i czytały „Kapelusz Pani Wrony”, Każdy miał okazje poczuć się jak prawdziwy projektant i stworzyć kapelusz dla tytułowej bohaterki.