Liceum i Technikum

Fascynujące zajęcia z fizyki i chemii dla szkoły podstawowej

Fascynujące zajęcia z fizyki i chemii dla szkoły podstawowej

Uczniowie piątej i szóstej klasy 1 kwietnia wzięli udział w fascynujących zajęciach w Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu. Pierwsza ich część poświęcona była Mikołajowi Kopernikowi, jego życiu i dokonaniom, a także wizerunkowi, jaki ukazuje się w wierszach poświęconych tej niezwykłej postaci. Druga z kolei przeniosła nas w świat chemii. Odkryliśmy, dzięki licznym eksperymentom, różne stany skupienia substancji.

Wyjście było bardzo udane i inspirujące.

Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu