Liceum i Technikum

Fotorelacja z Dni Otwartych Drzwi

Serdecznie dziękujemy za liczną obecność i żywe zainteresowanie ofertą Szkół Katolickich w Opolu. Było nam niezmiernie miło gościć w naszych progach kandydatów na uczniów szkoły podstawowej, liceum i technikum oraz ich rodziców. W sobotnie przedpołudnie można było wziąć udział m.in. w niezapomnianej podróży po polskich miastach – zbudować zamek z piasku na plaży w Łebie i  Pałac Kultury i Nauki, stworzyć papierowego baranka rodem z  Zakopanego, ozdobić koronę Matki Boskiej Częstochowskiej, wysłuchać popularnych piosenek opolskiego festiwalu i muzyki fortepianowej Chopina w Żelazowej Woli. Dużym powodzeniem cieszyły się również marcińskie rogaliki, toruńskie pierniczki i pieczara smoka wawelskiego. Starsi natomiast mieli wielką frajdę z oglądania eksperymentów z fizyki i chemii oraz rozwiązywania interaktywnych quizów z historii w kawiarence spotkań. Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niebawem, we wrześniu.