Liceum i Technikum

Godziny pracy biblioteki szkolnej (na czas obowiązywania nauczania zdalnego) AKTUALIZACJA

Szanowni Państwo!

W związku z wprowadzeniem nauki zdalnej biblioteka szkolna będzie otwarta DORAŹNIE, PO INDYWIDUALNYM UMÓWIENIU SIĘ POPRZEZ E-DZIENNIK. Prosimy rodziców o ograniczenie wizyt w bibliotece. Książki można zwracać również do kartonu na portierni, natomiast zapotrzebowanie na lektury – u wychowawców. Do biblioteki przychodzimy po uprzednim umówieniu się poprzez dziennik elektroniczny, w maseczkach, po dokładnym umyciu lub zdezynfekowaniu rąk. Dla wspólnego bezpieczeństwa zachowajmy dystans społeczny. Książki z półki podaje wyłącznie bibliotekarz. Warto przygotować uprzednio listę lub zamówić wybrane pozycje poprzez katalog elektroniczny, wówczas będzie również możliwość odebrania zamówionych pozycji na portierni. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego.

Z poważaniem

Aneta Mościcka (klasy IV-VIII)

Małgorzata Pietruszka (klasy I-III)