Liceum i Technikum

III Szkolne Zawody Pływackie „OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA” rozstrzygnięte!

W zeszłym tygodniu, 12 czerwca, na pływali Akwarium odbyły się szkolne zawody pływackie. Gorąca atmosfera, wielkie emocje związane z rywalizacją, doping rodziny, radość z wygranej – tak między innymi przebiegały III Szkolne Zawody Pływackie „OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA” na zakończenie roku pływackiego w naszej szkole. Kto nie był, niech żałuje.

Zawody rozpoczęły się od przywitania uczestników, rozgrzewki na lądzie i rozpływania. Uczniowie klas I-III szkoły podstawowej rywalizowali w stylu grzbietowym na dystansie 25 m, z kolei klasy IV-VI w stylach: grzbietowym, klasycznym, dowolnym na dystansie 25 m oraz sztafecie 4×50. Gimnazjaliści natomiast pływali na dystansie 50 m w stylach: grzbietowym, klasycznym, dowolnym, motylkowym oraz w sztafecie 4×50.  Poszczególnym startom towarzyszyły duże emocje.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy sukcesów i dziękujemy za udział w zawodach. Za rok IV edycja szkolnych zawodów pływackich, na którą już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich pływaków.