Liceum i Technikum

Nauczyciele

GRONO PEDAGOGICZNE KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

rok szkolny 2023/2024

Wychowawcy:

1A Agnieszka Biernacka-Leja          1B Katarzyna Szuba

2A Anna Ćwiklak          2B Małgorzata Pietruszka

3A Katarzyna Rosenberger           3B Anna Jaksik          3C Helena Machnik

4A  Natalia Żurek        4B Anna Zembaty

5A Aneta Stawska         5B Katarzyna Zabłocka

6A Ewa Mondzelewska          6B Magdalena Mazur

7A Iwona Rzepkowska-Firlus          7B Paweł Juszczyk

8A Dorota Wróbel-Garcarz

 

Nauczyciele:

religa – ks. Jarosław Staniszewski;  mgr Natalia Żurek

język polski – mgr Aneta Mościcka; dr Daria Pernal;  mgr Aneta Stawska; mgr Anna Zembaty

język angielski – mgr Dorota Wróbel-Garcarz; mgr Magdalena Mazur; mgr Veronika Górecka

język niemiecki – mgr Joanna Markut

język hiszpański – mgr Katarzyna Krupińska

język francuski – mgr M. Kruk-Kuchcińska

matematyka –  mgr Lucyna Polzer-Mizio; mgr Agnieszka Nowak; mgr Ewa Mondzelewska; mgr Bogusława Bielec; dr Anna Duczkowska

przyroda – mgr Iwona Rzepkowska-Firlus

biologia – mgr Lucyna Polzer-Mizio; mgr Małgorzata Majchrzak-Blicharz

historia – mgr Kamil Halot

wiedza o społeczeństwie – mgr Elżbieta Stanek

geografia – mgr Jolanta Sanocka

chemia – mgr Marzena Pawłowska

fizyka – dr Katarzyna Książek

wychowanie fizyczne – mgr Iwona Rzepkowska-Firlus; mgr Paweł Juszczyk; mgr Maciej Michniewicz, mgr Małgorzata Walkowiak; mgr Ewa Mondzelewska-Pawlak; mgr Helena Machnik

wychowanie do życia w rodzinie – mgr Małgorzata Walkowiak

plastyka – mgr Agnieszka Urbaniak

technika – mgr Wiesław Bartoszek

muzyka – mgr Renata Lerch

informatyka – mgr Wiesław Bartoszek

edukacja dla bezpieczeństwa – mgr Iwona Rzepkowska-Firlus

nauczyciele świetlicy – mgr Anna Ćwiklak; mgr Agnieszka Urbaniak; mgr Joanna Piecyk; mgr Wiesław Bartoszek; mgr Kamil Halot; mgr Paweł Juszczyk; mgr Agnieszka Biernacka-Leja; mgr Helena Machnik; mgr Marta Kardas

Nauczyciele wspomagający:

klasa 1A – mgr Justyna Kłosek-Łęgosz

klasa 2B – mgr Marta Kardas

klasa 3A – mgr Anita Garboś

klasa 3C – mgr India Krause

klasa 5B – mgr Katarzyna Zabłocka

klasa 6A – mgr Ewa Mondzelewska-Pawlak; mgr Cezary Otremba; mgr India Krause;

klasa 6B – mgr Ewelina Czech; mgr Anna Jaksik; mgr Helena Machnik

klasa 7A – mgr Janusz Szulecki

klasa 8A – mgr Hanna Otremba