Liceum i Technikum

Klasy pierwsze Katolickiej Szkoły Podstawowej z wizytą w Radiu Opole

Świat za radiowym mikrofonem

Uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej w Opolu z klas I A i B w piątek (08.04) odwiedziły siedzibę Radia Opola. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda świat mediów za konsoletą, spróbować sił przed mikrofonem oraz poobserwować pracę dziennikarzy radiowych. Co więcej, uczniowie mogli zobaczyć prawdziwy wóz transmisyjny. Była to wielka przygoda dla naszych uczniów. Mogli poznać nowy zawód i przyjrzeć się temu, jak wygląda warsztat prawdziwego dziennikarza. Niesamowite i pełne wrażeń spotkanie 🙂

Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu