Liceum i Technikum

Klasa rekreacji i sportu – nowość w szkole katolickiej już od września

Zapewnij swojemu dziecku niepowtarzalną okazję do rozwoju fizycznego, emocjonalnego i społecznego poprzez zapisanie go do klasy sportu i rekreacji w naszej szkole! Oferujemy nie tylko wysokiej jakości edukację, ale także niezapomniane doświadczenia sportowe, które pobudzą pasję Twojego dziecka do aktywności fizycznej. Dzięki specjalnie dostosowanemu programowi, dzieci będą miały okazję zapoznać się z różnymi dyscyplinami sportowymi, od piłki nożnej poprzez koszykówkę, pływanie, po karate i wiele innych. Dzieci będą zyskają możliwość trenowania pod okiem doświadczonych trenerów i instruktorów, co gwarantuje profesjonalne wsparcie i rozwój umiejętności w bezpiecznej atmosferze.

Dołączając do naszej klasy rekreacji i sportu, Twoje dziecko będzie miało szansę nie tylko rozwijać swoje umiejętności sportowe, ale także budować pewność siebie, zdrowe nawyki oraz kształtować umiejętności pracy zespołowej i współpracy w przyjaznej i inspirującej atmosferze. Niech sport stanie się dla Twojego dziecka nie tylko pasją, ale też drogą do osobistego sukcesu i spełnienia.