Liceum i Technikum

„Kocham Polskę, kocham jej historię i kulturę” – rozstrzygnięcie konkursu

W konkursie „Kocham Polskę, kocham jej historię i kulturę” uczniowie wykonywali dowolną techniką prace plastyczne  inspirowane polskością – malowali rodzime pejzaże, portrety wybitnych Polaków, polskie tradycje i obyczaje. Dziękujemy za tak liczny udział. Niezmiernie cieszy nas fakt, że młodzi ludzie rozwijają poczucie przynależności narodowej i postawy patriotyczne. Poniżej prezentujemy listę laureatów i fotorelację z wręczenia nagród.

Kategoria klas I-III

1.Magdalena Haręcka, Paulina Blajda – klasy IIIa

2. Barbara Małysiak – IIa

3. Zuzanna Kijak – IIa

 

Kategoria klas IV-VIII

1.Aniela Niedbalec – Va

2. Mateusz Husiak – Va

3. Zoe Chyra – VIa

Natasza Wojtas – VIa

 

Wyróżnienie:

Julia Bisz – kl. Va

Gloria Sojka – IV