Liceum i Technikum

Kolejny sukces Ludwiki Gołaszewskiej-Siwiak

16 marca br. w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbyła się jubileuszowa, dwudziesta edycja Konkursu Recytatorskiego SŁOWO. Wzięło w niej udział 25 uczniów szkół podstawowych i 16 gimnazjalistów.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy III b, Ludwika Gołaszewska-Siwiak, zajęła I. miejsce. Wybrała, jak zwykle, ambitny program artystyczny – wiersz Tomasza Różyckiego pt. „Pierwszy hipotyk” oraz obszerny fragment „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa. Przypomnijmy, że to kolejny wygrany przez Ludwikę wojewódzki konkurs recytatorski. W styczniu zdeklasowała konkurencję w Konkursie Jednego Poety. Uczennica będzie reprezentować Opolszczyznę w rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim.

Trzymamy kciuki!

http://mdk.opole.pl/galerie/477/