Liceum i Technikum

Tak obchodziliśmy Dzień Kropki!

Obchody Dnia Kropki to już tradycja w naszej szkole. Z tej okazji wielu uczniów i nauczycieli przywdziało kropkowe kreacje. Również na zajęciach dominował motyw kropki. Najmłodsze klasy oglądały film o Vashti i dowiadywały się, o co w całym tym kropkowym zamieszaniu tak naprawdę chodzi.

Starsi uczniowie rozmawiali na lekcjach o swoich talentach, na zajęciach wychowania fizycznego dominowały zabawy z obręczami, na przyrodzie – wyszukiwanie na mapie znaków punktowych, a siódmoklasiści pisali wiersze. Punktem łączącym wszystkich uczniów w tym dniu było przygotowanie własnej kropki z ilustracją lub opisem własnego talentu.

Podczas jednego dnia na szkolnym korytarzu wyrosło olbrzymie drzewo talentów, a uczniowie mogli się przekonać, że nawet najmniejszy talent jest wart zauważenia i pielęgnowania.