Liceum i Technikum

W odwiedziny do św. Rity. Szkolna pielgrzymka do Włoch szlakiem patronki od spraw beznadziejnych

W kwietniu planujemy udać się z pielgrzymką do Włoch, szlakiem naszej patronki, św. Rity. W programie wyjazdu znajdują się m.in. rejs po Lagunie Weneckiej, wizyta w Asyżu – mieście św. Franciszka, Cascia – zwiedzanie miasteczka i sanktuarium związanego z postacią św. Rity, audiencja generalna w Stolicy Apostolskiej oraz zabawa w wesołym miasteczku Mirabilandia w Ravennie. W Rzymie sporo czasu poświęcimy kontemplacji klasycznych dzieł sztuki i zwiedzaniu architektonicznych perełek.

Zgłoszenia do 20 października lub do wyczerpania miejsc przyjmuje pani Zofia Honisch.

Dla chętnych publikujemy aktualny program wyjazdu i harmonogram wpłat. Dla osób, które wpłaciły już zaliczkę, harmonogram  nie uległ zmianie.