Podsumowanie projektu „Bioróżnorodność Opolszczyzny z lotu ptaka” i wspaniałe sukcesy naszych uczniów

W dniu 12.06.2019r. odbył się w CWK w Opolu event ekologiczny pt. ,,Naturalnie, że w plenerze fajnie”, będący jednocześnie uroczystym podsumowaniem projektu Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji „Bioróżnorodność Opolszczyzny z lotu ptaka”, w którym w roku 2018/2019 wzięło udział ponad 1200 opolskich uczniów. Koordynatorem szkolnym była pani Bożena Halupczok. Podczas eventu na uczniów czekało mnóstwo atrakcji – zabawy z animatorami, warsztaty, występu zespołów tanecznych. Uczniowie wzięli udział m.in. w warsztatach ,,eko karmniki”, ,,eko torby” i ,,zielnik”. Głównym punktem gali było odczytanie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursów, które odbywały się najpierw na etapach szkolnych, a następnie na szczeblu wojewódzkim. Dzieci w każdym konkursie miały ogromną konkurencję! Mimo to nasza szkoła może się poszczycić dużą liczbą nagrodzonych.

Konkurs malarski

Oliwia Isańska – klasa 1 a – wyróżnienie