Liceum i Technikum

Polonez na opolskim Rynku

Maturzyści odtańczyli tradycyjnego poloneza na Rynku

9 lutego 2017 roku po raz szesnasty opolscy maturzyści zatańczyli wspólnego poloneza na opolskim Rynku. Nie zabrakło tam również uczniów naszej szkoły. Na początku zostali mile powitani przez organizatorów wydarzenia na czele z prezydentem Opola, panem Arkadiuszem Wiśniewskim.

W czasie przemówień mogli usłyszeć, że każdy, kto weźmie udział w korowodzie, świetnie zda egzamin dojrzałości oraz zapewnienie, że wszystko, co najlepsze, dopiero przed nami. O godzinie dwunastej wybrzmiał polonez, którego wodził aktor Teatru Lalki, pan Zygmunt Babiak. Tradycyjnie jego partnerką była Miss Opolszczyzny. Polonez został odtańczony wzorowo, z uśmiechem na ustach. Na koniec wszyscy uczestnicy tego wydarzenia zrobili wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Do matury zostało 83 dni, naszym maturzystom życzymy wszystkiego dobrego, owocnej nauki i wspaniałych wyników!