Pożegnanie ósmoklasistów

W czwartek, 22 czerwca uroczyście pożegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów. Z tej okazji uczestniczyliśmy we Mszy Świętej oraz spotkaniu z dyrekcją i nauczycielami w auli. Obejrzeliśmy część artystyczną przygotowaną przez klasę siódmą. Nastąpiło też przekazanie sztandaru nowym członkom pocztu sztandarowego.

Tegorocznym ósmoklasistom życzymy odwagi i wytrwałości w spełnianiu marzeń, mądrych i odpowiedzialnych decyzji dotyczących przyszłości, zdrowych, bezpiecznych wakacji oraz satysfakcjonujących wyników egzaminu, które nadal przed nami.

Nie zapominajcie, że na Plebiscytowej 5 zawsze będziecie mile widzianymi gośćmi. Miejmy nadzieję, że osiem lat spędzonych w szkole katolickiej zaowocuje postawą godną chrześcijan, wiarą i nadzieją w sercach oraz pokojem i miłością w relacjach z ludźmi. Tego serdecznie Wam życzymy.