Liceum i Technikum

Pożegnanie zimy na opolskim lodowisku

Żegnamy zimę na sportowo

W piątek (18.03) uczniowie klasy IV-VI razem z wychowawcami ruszyli na opolskie lodowisko, aby aktywnie pożegnać zimę.

Wszyscy byli bardzo podekscytowani wyprawą. Po przyjściu na opolski Toropol trzeba było dopasować odpowiedni rozmiar łyżew tak, aby jazda była miła i bezpieczna.

Na początku wszyscy jeździli ostrożnie i rozważnie. W miarę oswojenia się z lodem jazda na łyżwach nabierała tempa, co czasem powodowało niefortunne upadki. Wyjście na opolskie lodowisko było bardzo udane. Wyjście pozwoliło poprawić sprawność fizyczną, a także nawiązać bliższe relacje z koleżankami i kolegami podczas wspólnej zabawy.

 

 

lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko lodowisko