Liceum i Technikum

Prestiżowe wyróżnienie dla pani dyrektor, Marii Dragon

Prestiżowe wyróżnienie dla pani dyrektor, Marii Dragon

Niezmiernie miło jest nam poinformować o uhonorowaniu dyrektor szkół katolickich w Opolu, pani Marii Dragon Śląską Nagrodą im. Juliusza Ligonia, przyznawaną już po raz 44. przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, za pracę na rzecz rozwoju szkolnictwa katolickiego na Śląsku Opolskim oraz troskę o integralne wychowanie młodego pokolenia w oparciu o wartości chrześcijańskie i etos patriotyzmu. Zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystej gali wręczenia nagrody, która odbędzie się 20 września br. o godzinie 17.00 w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Jordana 18. Wstęp wolny.

Zachęcamy również do śledzenia transmisji na żywo:

https://www.youtube.com/watch?v=0Q4O9cL-W6w&layout=mobile&client=mv-google&app=desktop