Liceum i Technikum

PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”

W ZWIĄZKU Z ODWOŁANIEM ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH W NAJBLIŻSZYCH DWÓCH TYGODNIACH PRZEGLĄD PIOSENKI RÓWNIEŻ ZOSTAJE ODWOŁANY. NOWY TERMIN WYZNACZYMY WKRÓTCE!

Szkoły Katolickie SPSK w Opolu serdecznie zapraszają uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych do udziału w IV edycji Przeglądu Piosenki Religijnej „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”, która odbędzie się w dniu 12 marca 2020 roku w budynku naszej szkoły przy ul. Plebiscytowej 5. Już teraz zachęcamy do lektury regulaminu i zarejestrowania uczestnictwa poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie. Jeśli potrafisz śpiewać lub masz talent do gry na instrumencie – ten konkurs przeznaczony jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy solistów i zespoły. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 3 marca.

regulamin_Przeglądu piosenki religijnej 2020

formularz zgłoszeniowy

relacja w Gościu Niedzielnym