Liceum i Technikum

PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”

Ogłoszenie wyników Przeglądu Piosenki Religijnej „Śpiewaj Panu Ziemio Cała” nastąpi w najbliższą środę 28.04 o godz. 11.00 podczas transmisji online na Facebooku. Jeśli istnieje taka możliwość, warto sobie zarezerwować czas i oglądać na żywo. Transmisja będzie też nagrana i dostępna do późniejszego obejrzenia. Link do szkolnego FB https://www.facebook.com/katolikopole

 

 

 

Szkoły Katolickie SPSK w Opolu serdecznie zapraszają uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych do udziału w V edycji Przeglądu Piosenki Religijnej „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”. Zachęcamy do lektury regulaminu i zarejestrowania uczestnictwa poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie. Jeśli potrafisz śpiewać  – ten konkurs przeznaczony jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy solistów i zespoły. Zgłoszenia z dołączonym nagraniem można nadsyłać do 15 kwietnia 2021 roku poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy:  https://forms.gle/qKaW8PzsVH16Rwo59  Skan formularza i nagranie można również przesłać na adres mailowy: przegladpiosenki.opole@gmail.com.

Regulamin_piosenki_religijnej_2021

relacja w Gościu Niedzielnym