Liceum i Technikum

PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ

Szkoły Katolickie SPSK w Opolu serdecznie zapraszają uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych do udziału w V edycji Przeglądu Piosenki Religijnej „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”. Zachęcamy do lektury regulaminu i zarejestrowania uczestnictwa poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie. Jeśli potrafisz śpiewać lub masz talent do gry na instrumencie – ten konkurs przeznaczony jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy solistów i zespoły. Zgłoszenia z dołączonym nagraniem można nadsyłać do 15 kwietnia 2021 roku poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy:  https://forms.gle/qKaW8PzsVH16Rwo59  Skan formularza i nagranie można również przesłać na adres mailowy: przegladpiosenki.opole@gmail.com.

Regulamin_piosenki_religijnej_2021 x

Relacja z ubiegłorocznych edycji : zdjęcia, fotogaleria i relacja w Gościu Niedzielnym