Liceum i Technikum

Przygotowujemy się do kolejnej edycji Mega Misji

Klasy I-IV w poprzednim roku z ogromnym sukcesem ukończyły program Mega Misja Fundacji Orange i wzbogaciły wyposażenie szkolnych pracowni o piękne nagrody, m.in.  nowoczesne tablety,  przepięknie ilustrowane książki,  zajmujące gry oraz materiały plastyczne.  Lider programu,  pani Bożena Halupczok została zaproszona do Warszawy na Zajazd Liderów Mega Misji.  Spotkała się między innymi z twórcami programu oraz jego ambasadorem –  autorem popularnych książek dla dzieci i młodzieży, twórcą postaci detektywa Pozytywki, panem Grzegorzem Kasdepke.  Pisarz serdecznie pozdrawia całą społeczność szkolną! Jest nam niezmiernie miło, ponieważ złożył także swój autograf wraz ze specjalną dedykacją na książkach, które dzieci wygrały podczas Mega Misji.  Nasza szkoła otrzymała również  dostęp do platformy Mega Misji, dzięki czemu możemy nadal  podczas zajęć dodatkowych w świetlicy doskonalić kompetencje cyfrowe naszych uczniów.