Liceum i Technikum

Przyszłorocznym pierwszklasistom polecamy naszą klasę językową

Jeśli Twoje dziecko szybko i naturalnie przyswaja podstawowe elementy systemu językowego, gromadzi słownictwo, nabiera pewności siebie i uczy się przełamywania barier w komunikacji, to klasa dla niego. Dlaczego warto uczyć się języków obcych już od najmłodszych lat? Posiadanie umiejętności komunikacji w językach obcych otwiera wiele drzwi do nowych możliwości zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Uczenie się języków obcych wspiera rozwój poznawczy, kulturowy i społeczny dziecka, umożliwiając mu lepsze zrozumienie różnorodności kulturowej i komunikację z ludźmi z całego świata. Ponadto, umiejętność posługiwania się językami obcymi staje się coraz bardziej wartościowa w globalnym społeczeństwie i na rynku pracy. Rozpoczynając naukę języków obcych już od wczesnego wieku, dzieci mają większą szansę na osiągnięcie biegłości w tych językach w przyszłości. Oprócz realizacji obowiązkowego programu nauczania, oferujemy już od pierwszej klasy intensywną naukę języka angielskiego (3 godziny tygodniowo) oraz drugiego języka obcego do wyboru: francuski, hiszpański lub niemiecki (2 godziny tygodniowo).