Rekrutacja trwa. Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK im. Świętej Rity.

Dlaczego warto?

W roku szkolnym 2021/22 otwieramy dwie klasy profilowane: matematyczną i językową.

Proponujemy bogatą ofertę zajęć dodatkowych (m.in. robotyka, szachy, lekcje gry na pianinie i gitarze, chórek, tańce).

W  naszej szkole dzieci uczą się dodatkowo języka niemieckiego lub hiszpańskiego już od pierwszej klasy.

W ramach zajęć wychowania fizycznego odbywają się bezpłatne zajęcia na basenie pod okiem doświadczonego instruktora.

Dysponujemy świeżo wyremontowanym budynkiem usytuowanym w centrum miasta oraz nowocześnie wyposażonymi pracowniami (w tym siłownią, salą lustrzaną, aulą, biblioteką z bogatym księgozbiorem i gabinetem integracji sensorycznej).

Wychowujemy w duchu chrześcijańskich wartości. Dbamy o szkolne tradycje. Codziennie modlimy się przed lekcjami, a raz w tygodniu uczestniczymy w szkolnej mszy świętej w kościele seminaryjnym.

Nauczamy w małych grupach, w atmosferze otwartości, bezpieczeństwa i wzajemnej życzliwości.

Maksymalnie indywidualizujemy proces kształcenia (pomoc logopedy, pomoc psychologiczno-pedagogiczna, rewalidacja). Wsparcie znajdzie u nas zarówno dziecko zdolne, jak i uczeń napotykający trudności edukacyjne.

Dzieci mogą korzystać z opieki w świetlicy i smacznych obiadów (catering).

Nauka w naszej szkole jest bezpłatna!

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą poprzez obejrzenie filmu oraz lekturę postów na stronie internetowej i na Facebooku.

Szczegóły dotyczące zapisów i stosowny formularz znajdą Państwo w zakładce: REKRUTACJA.