Liceum i Technikum

Relacja z II Turnieju Piłki Nożnej Szkół Katolickich z Opolszczyzny

Dnia 19 lutego w Toyota Park odbył się II Turniej Piłki Nożnej Szkół Katolickich z Opolszczyzny. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczniów oraz nauczycieli, którzy wspierali młodych sportowców z trybun. W kategorii klas 1-4 rywalizowało sześć zespołów: z Michałowa, z Opola, z Grabina, z Domaszkowic,  z Nowaków oraz z Michałowic. Po zaciętych meczach zwyciężyła szkoła z Michałowa, zdobywając pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła szkoła z Opola, a trzecie – z Michałowic. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Michałowi Gugule, natomiast wyróżnionym zawodnikiem został Wiktor Szuta.

W kategorii klas 5-8 w turnieju uczestniczyło 6 drużyn: z Michałowic, Nowaków, Grabiny, Michałowa, Domaszkowic oraz Opola. Po emocjonujących spotkaniach zwyciężyli uczniowie z Michałowa, zajmując pierwsze miejsce. Drugie miejsce zdobyli uczniowie z Nowaków, a trzecie – z Opola. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Szymon Przedwojewski, natomiast w roli najlepszego bramkarza wykazał się Błażej Osycz.

Turniej dostarczył  wszystkim uczestnikom oraz kibicom niezapomnianych emocji i wspaniałej zabawy. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim drużynom zaangażowana i sportowego ducha walki. Dziękujemy także wszystkim nauczycielom, którzy wsparli organizację tego wydarzenia. Do zobaczenia na kolejnych zawodach! Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z turnieju. Dziękujemy za udział i wsparcie!