Liceum i Technikum

Relacja z wyjścia klas 7A i 7B na kręgle do Szarej Willi oraz na Wieżę Piastowską

W dniu 18.03. 2024 roku uczniowie z klas 7A i 7B mieli okazję uczestniczyć w wyjściu do Szarej Willi oraz na Wieżę Piastowską. To był dzień pełen emocji, zabawy i wrażeń, które na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci. Rozpoczęliśmy naszą przygodę od odwiedzenia Szarej Willi, gdzie czekały na nas tory do kręgli. Uczniowie mieli okazję poprawić swoje umiejętności w rzucaniu kręglami, rywalizując ze sobą w przyjaznej atmosferze. Śmiech, radość i sportowa rywalizacja wypełniły nasz dzień, a wszyscy bawiliśmy się znakomicie, wspierając się nawzajem i ciesząc się każdym trafieniem. Po tej ekscytującej grze czekała na nas kolejna niespodzianka – wizyta na Wieży Piastowskiej. Wspinając się na szczyt tej imponującej budowli, mieliśmy okazję podziwiać panoramę naszego miasta. Widok z góry zapierał dech w piersiach, a uczniowie dzielili się swoimi wrażeniami i komentowali piękno naszej okolicy. To wyjątkowe wyjście było doskonałą okazją do integracji obu klas, wzmacniania więzi i budowania pozytywnych relacji. Dzięki zaangażowaniu uczniów i wsparciu nauczycieli, każdy moment tego dnia był pełen radości i entuzjazmu. Cieszymy się, że mieliśmy okazję uczestniczyć w tym wyjściu i już nie możemy się doczekać kolejnych przygód i wspólnych doświadczeń.