Liceum i Technikum

Rodzinny piknik patriotyczny i śpiew przy ognisku – zapraszamy do wspólnego świętowania odzyskania niepodległości

Rodzinny Piknik Patriotyczny oraz Ognisko Patriotyzmu

Zapraszamy wszystkich uczniów naszych szkół wraz z rodzinami ich bliskimi do wspólnego świętowania 98. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, które w tym roku organizujemy wspólnie z ułanami ze Stowarzyszenia Szwadron Przysiecz. Spotkanie rozpoczynamy o godz. 15:00 Piknikiem Patriotycznym przy Placu Katedralnym, na którym będzie można sprawdzić się podczas władania szablą ułańską, jak i lancą na drewnianym koniu, postrzelać do celu z wiatrówki lub z łuku czy poczęstować się bigosem. O godz. 17:00 rozpocznie się Ognisko Patriotyzmu, na którym nie zabraknie pieśni narodowych i żołnierskich.

Serdecznie zapraszamy!

plakat-11-listopada-001