Rozstrzygnięcie konkursu na opowiadanie i pracę plastyczną

Z okazji Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna zorganizowała konkurs dla uczniów klas I-III na twórcze opowiadanie o wspólnej przygodzie z pluszowym ulubieńcem oraz pracę plastyczną – portret misia, wykonany dowolną techniką. Zainteresowanie dzieci przerosło najśmielsze oczekiwania! Wpłynęły rysunki, wyklejanki, prace z materiałów recyklingowych, a nawet własnoręcznie wykonane przez dzieci, oryginalne książeczki. Uczniowie napisali też piękne historie – niekiedy zabawne, ale częściej wzruszające i pouczające. Należą im się wielkie gratulacje za oryginalne pomysły! Nad starannością wykonania warto jeszcze popracować, ale właśnie po to są tego typu wydarzenia. Wszak trening czyni mistrza! W piątek 17 grudnia nastąpiło podsumowanie konkursu i uroczyste wręczenie nagród. Dzieci otrzymały maskotki, książki, kubeczki, zestawy kreatywne z misiem w roli głównej. Serdecznie zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez szkolną bibliotekę.