Liceum i Technikum

Serdecznie zapraszamy na III Charytatywny Piknik Rodzinny

W dniu 11 czerwca serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, przyszłorocznych pierwszoklasistów, przedszkolaków, rodziców i sympatyków szkoły na Rodzinny Piknik Charytatywny Szkół Katolickich, który odbędzie się na terenie zielonym przy Kościele pw. Chrystusa Króla na Metalchemie. Rozpoczniemy o godz. 16.30. W trakcie przewidujemy atrakcje dla dzieci i młodzieży, przygotowane przez nauczycieli we współpracy z rodzicami: gry i zabawy ruchowe, rozmaite konkurencje i zawody sportowe. Warto zabrać koc do siedzenia na trawie i produkty na wspólny stół. Pamiętajmy również o posprzątaniu śmieci!

Nadarza się niebywała okazja do ciekawych rozmów, aktywności fizycznej, przyjemnych chwil spędzonych w miłym towarzystwie, a przede wszystkim integracji całego środowiska szkoły. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!