Liceum i Technikum

Śpiewaj Panu Ziemio Cała. Przegląd Piosenki Religijnej

Szkoły Katolickie SPSK w Opolu serdecznie zapraszają uczniów przedszkoli, klas I-VII szkół podstawowych i II-III gimnazjów do udziału w II edycji Przeglądu Piosenki Religijnej „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”, która odbędzie się w dniu 7 marca w budynku naszej szkoły przy ul. Plebiscytowej 5. Już teraz zachęcamy do lektury regulaminu i zarejestrowania uczestnictwa poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie. Jeśli potrafisz śpiewać lub masz talent do gry na instrumencie – ten konkurs przeznaczony jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy solistów i zespoły. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 2 marca.

A tak było w ubiegłym roku : zdjęcia i relacja w Gościu Niedzielnym


 

 

 

 

regulamin_przeglądu piosenki_religijnej_2018

formularz zgłoszeniowy

Miło nam poinformować, że tegoroczna edycja została objęta patronatem „Gościa Niedzielnego”.