Liceum i Technikum

Sportowy Dzień Dziecka w Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej

Sportowy Dzień Dziecka w Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej

Uczniowie Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej rywalizowali w ramach Sportowego Dnia Dziecka

Szóstego czerwca 2017 roku czternastu uczniów naszej  szkoły rywalizowało na stadionie miejskim przy ul. Oleskiej 51 w ramach Sportowego Dnia Dziecka organizowanego cyklicznie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Energetykę Cieplną Opolszczyzny oraz Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Opolu.

Poprzez różne gry i zabawy – takie jak biegi, ringo, konkurs rzutów karnych czy przeciąganie liny –  na sportowo uczciliśmy ten dzień. Oczywiście wszystko odbyło się w duchu sportowej rywalizacji fair play. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli 12 miejsce.