Liceum i Technikum

Szkoła podstawowa miała „Noc w szkole”

Niezwykła przygoda

Z okazji Dnia Dziecka udało nam się spełnić kolejne marzenie naszych uczniów, aby spędzić noc w szkole. Uczniowie klas IV – VI pod opieką p. Zofii Honisch i p. Iwony Rzepkowskiej spędzili noc w szkole z piątku na sobotę (3/4 czerwca).

Wyposażeni w śpiwory i karimaty spotkaliśmy się o 19.30 i rozlokowaliśmy na nocleg. Jednakże spania nie planowaliśmy zbyt dużo . Po podziale na grupy, uczniowie przygotowywali dla siebie nawzajem zadania na podchody i po zmroku wyruszyliśmy do parku obok seminarium na wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że klerycy wybaczą nam lekkie zakłócenia w ciszy nocnej . Po szaleństwach w terenie, zmęczeni i głodni wróciliśmy do szkoły, gdzie już czekała na nas zamówiona wcześniej pizza, więc szybko przekształciliśmy salę lekcyjną w włoski lokal.

Następnie namówieni przez panią uczniowie obejrzeli pierwszy odcinek „Wakacji z Duchami”, a po nim współczesną wersję „Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków”. Długo po północy co niektórzy zaczęli i przenosić do sypialni urządzonych w szkolnych świetlicach. Część osób zmęczona zasnęła szybko, ale niektórym trudno było zasnąć w takich polowych warunkach. Wszyscy jednak rano w dobrych humorach posprzątali sale i wrócili do domów twierdząc, że długo będą wspominać tę szaloną noc!

noc w szkole noc w szkole noc w szkole noc w szkole noc w szkole noc w szkole noc w szkole noc w szkole noc w szkole noc w szkole noc w szkole