Liceum i Technikum

Klasy IV-VI na spotkaniu z ciekawą osobą

Podróżnik w odwiedzinach w szkole podstawowej

W środę (09.03) uczniowie klasy IV – VI odbyli fascynujące spotkanie z panem Waldemarem Kowalskim, który spędził kilka lat na Polskiej Stacji Antarktycznej im. Henryka Arctowskiego, pracując jako lekarz. Niezwykły Gość opowiedział nam o tym, jak wygląda codzienne życie uczonych prowadzących badania naukowe na Antarktydzie, jakie stoją przed nimi wyzwania oraz jak radzą sobie z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Mieliśmy okazję obejrzeć piękne zdjęcia zapierających dech krajobrazów i wspaniałych zwierząt. Była to wyjątkowa lekcja i z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci.

 

 

Szkoła podstawowa w Opolu Szkoła podstawowa w Opolu Szkoła podstawowa w Opolu Szkoła podstawowa w Opolu Szkoła podstawowa w Opolu Szkoła podstawowa w Opolu Szkoła podstawowa w Opolu Szkoła podstawowa w Opolu Szkoła podstawowa w Opolu Szkoła podstawowa w Opolu Szkoła podstawowa w Opolu