Liceum i Technikum

Szkolne Przygody Gangu Fajniaków

Nasi uczniowie doskonale wiedzą, jak ważna jest troska o środowisko naturalne i dobre ekologiczne nawyki. Dlatego klasy 3b i 1b wzięły udział w projekcie organizowanym przez sieć sklepów Biedronka: „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków”. Jako aktywni uczestnicy poprzednich edycji projektu otrzymaliśmy specjalną przesyłkę, a w niej maskotki nowych bohaterów, książki z historyjkami z ich udziałem oraz zestaw naklejek – odznak do nagradzania ekologicznych postaw wśród uczniów. Klasa 1b zajęła się żywiołem wody i powietrza, a klasa 3b – ogniem i ziemią. Zadanie konkursowe polegało na:  przeprowadzeniu przez opiekuna grupy zajęć dotyczących magii natury oraz przygotowaniu przez dzieci prac plastycznych odpowiadających żywiołowi, z którym była związana lekcja. Po powrocie do szkoły nastąpi podsumowanie projektu, a dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Oto efekty twórczej pracy uczniów.