Liceum i Technikum

Uczniowie naszych szkół pisali „Kangura Matematycznego”

Uczniowie naszych szkół mogli zmierzyć się z zadaniami matematycznymi.

17 marca o godz. 9:00 uczniowie naszych szkół rozpoczęli rozwiązywanie zadań testowych w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Do konkursu podeszło 41 uczniów: 18 ze szkoły podstawowej, 20 z gimnazjum oraz 3 z liceum. Na wyniki trzeba będzie długo poczekać, ponieważ pojawia się pod koniec maja. Trzymamy kciuki!

Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny” jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. Rozgrywany jest sześciu kategoriach.

Kangur Matematyczny Kangur Matematyczny Kangur Matematyczny Kangur Matematyczny Kangur Matematyczny Kangur Matematyczny Kangur Matematyczny