Liceum i Technikum

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Po długim okresie izolacji, spragnieni kontaktów z nauczycielami i rówieśnikami rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021.  Zebraliśmy się na Mszy Świętej, by wypraszać niezbędne łaski w tym trudnym, pełnym niepokoju i pytań czasie epidemii. Nasi najmłodsi uczniowie poświęcili swoje tornistry i przybory, a następnie udali się na spotkanie z wychowawcami. W tym roku już od pierwszej klasy uczniowie będą rozwijać swoje talenty i pasje w klasie językowej i matematycznej.  Wszyscy z niecierpliwością, pełni entuzjazmu oczekujemy tegorocznych wyzwań. Miejmy nadzieję, że osiągniemy wiele sukcesów i jak najwyższe wyniki w nauce, spotkamy inspirujących ludzi, odwiedzimy wspaniale miejsca (choćby wirtualnie). Poszerzymy horyzonty i pogłębimy wrażliwość na piękno otaczającego świata i drugiego człowieka.