Liceum i Technikum

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W ubiegły czwartek (23 czerwca) pożegnaliśmy ósmoklasistów, którzy już wkrótce rozpoczną nowy etap edukacyjny. Ze wzruszeniem wspominaliśmy chwile, które na zawsze zapamiętamy – wspólne wyjścia i wycieczki, ciekawe projekty, inspirujące spotkania. Program artystyczny przygotowała klasa VIIa. Po uroczystej Mszy Świętej nastąpiła część oficjalna – wręczenie świadectw. Uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem i specjalne nagrody, m.in. za działalność w Samorządzie Uczniowskim, redagowanie szkolnej gazetki, udział w Wirtualnej Akademii Astronomii i sukcesy w konkursach. Tytuł „Super absolwenta” przypadł Tomaszowi Gudełajtisowi, który oprócz rewelacyjnej średniej osiągnął również wspaniałe wyniki w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego i Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej „Żak”.

W piątek (24 czerwca) rok szkolny uroczyście zakończyły pozostałe klasy. Szczególnie serdecznie swoich wychowawców po raz ostatni żegnały klasy III. Wszystkim Uczniom i Rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy słonecznych wakacji 🙂