Liceum i Technikum

Ustanowienie imienia św. Józefa w Przedszkolu SPSK

W miniony poniedziałek, 18 marca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość nadania imienia Świętego Józefa. Po odczytaniu przez panią prezes Marię Chodkiewicz uchwały o nadaniu imienia, ksiądz biskup Rudolf Pierskała poświęcił obraz Św. Józefa i proporzec przedszkola.

W drugiej części uroczystości nastąpiło ślubowanie i odśpiewanie hymnu: „Święty Józef naszym wzorem jest i przedszkolem naszym zawsze opiekuje się”. Następnie grupa ,,Sówki” przedstawiła inscenizację o życiu Św. Józefa pt. „Mówi milczeniem”.

Była to naprawdę wzruszająca i piękna uroczystość. Cieszymy się razem z przedszkolakami i serdecznie dziękujemy za zaproszenie naszych uczniów do wspólnego  świętowania.

Święty Józef naszym patronem!

Św. Józef od dziś patronem katolickiego przedszkola w Opolu

Przedszkole katolickie w Opolu ma patrona. Został nim św. Józef

https://opole.gosc.pl/doc/8713492.Swiety-Jozef-byl-dobrym-tata-dla-Pana-Jezusa