Liceum i Technikum

W najbliższy piątek świętuj z nami Dzień Kropki!

Książeczka The Dot opowiada o kropce, która zmieniła świat małej Vashti, albo o Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie.

Stała się także pretekstem do zorganizowania wielkiej światowej akcji – Międzynarodowego Dnia Kropki. Od 10 lat 15 września obchodzi się International Dot Day. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, bibliotekarze, pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i zaprezentować je na szerszym forum. Powstają kropkowe dzieła sztuki, filmy animowane, matematyczne łamigłówki, labirynty, festiwale talentów.

W naszej szkole zapraszamy do włożenia tego dnia kropkowych ubrań.

Być może kropka stanie się też tematem przewodnim niektórych lekcji.

Życzymy dobrej zabawy!

https://www.youtube.com/watch?v=ILSyGSaMoEg&t=10s