Liceum i Technikum

Walentynki w świetlicy

„Miłość niejedno ma imię”, można ją okazać w codzienności bliskim, świętowaliśmy walentynki, aby wyrazić ją także w szkole. I tak w naszej szkolnej świetlicy zrobiło się klimatycznie dzięki pracom, jakie wykonywały dzieci, część została zawieszona na gazetce, a część dzieci chciały wręczyć jako miłosną laurkę swoim bliskim. Dodatkowo w nasze progi zawitała poczta walentynkowa, rozdając liściki napisane przez uczniów. Walentynkowe życzenia można było przesłać nie tylko swoim ukochanym, ale także lubianym przez nas koleżankom i kolegom oraz nauczycielom. Dodatkowo wręczono listy od wyjątkowej Osoby (listy miłosne od Boga dla dzieci). Czas walentynek przypomina nam o wyrażaniu miłości bliźnim, a także że miłość jest obecna z nami każdego dnia, ponieważ Bóg jest Kimś, kto kocha nas nieustająco.