Liceum i Technikum

Wycieczka klas IV-VI do Banderozy

Klasy IV-VI postawiły na końcoworoczną integrację w ośrodku „Banderoza” w Głuchołazach. Podczas wyjazdu mieliśmy okazję zdobyć Górę Chrobrego, przenieść się do przeszłości i zamienić w poszukiwaczy złota, a nawet postrzelać z łuku! Zwiedziliśmy pobliski park zdrojowy i dowiedzieliśmy się o historii uzdrowiska w Głuchołazach. Szliśmy nocnym marszem z pochodniami i korzystaliśmy z wszelkich udogodnień ośrodka: licznych boisk, siłowni na świeżym powietrzu, przepysznej stołówki. Część grupy brała także udział w paintballu. Przede wszystkim, umacnialiśmy więzi klasowe i między klasami, spędzając wspólnie czas. Ostatni wieczór spędziliśmy przy ognisku, smażąc kiełbaski. Towarzyszyły nam: p. Natalia Żurek, p. Ania Zembaty, p. Aneta Stawska, p. Paulina Kaczor, p. Kasia Zabłocka, s. Renata, p. Magda Mazur i p. Marzenka Dymarczyk.