Liceum i Technikum

Wyniki konkursu recytatorsko-plastycznego dla klas I-III ,,Humor, radość i żart w poezji”

Wiedzą, co to humor, radość i żart w poezji

26 kwietnia odbył się w szkole podstawowej konkurs recytatorski dla klas 1-3, zorganizowany przez p. Kingę Baron i p. Katarzynę Szubę. Do konkursu zgłosiło się 23 uczniów, którzy mieli za zadanie przygotować wiersz dowolnego autora o tematyce ,,Humor, radość i żart w poezji”. Ich prezentacje były oceniane przez komisję konkursową w składzie: E. Stanek, M. Mościcka, E. Pudełko.

Po burzliwej dyskusji, biorąc pod uwagę dobór repertuaru, interpretację utworu, dykcję, opanowanie pamięciowe oraz ogólny wyraz artystyczny komisja wskazała zwycięzców:

I Miejsce – Wiktor W., kl. 1a, Igor W. , kl. 1a, Szymon Ś., kl. 1a

II Miejsce – Zofia J., kl 2, Łucja S., kl. 2, Katarzyna B., kl 3

III Miejsce – Marta W., kl 2

Wyróżnienia: Liliana G., kl. 1b, Stanisław O., kl. 2, Agata B., kl. 2, Andrea H., kl 3

Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu 13120493_1059820830743088_495104042_o Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

W tym dniu rozstrzygnięto także konkurs plastyczny przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej klas 1-3 o tej samej tematyce ,,Humor, radość i żart w poezji”. Oto laureaci:

I Miejsce – Anastazja S., kl. 1b

II Miejsce – Iwo N., kl. 1b, Julia B., kl. 1b

III Miejsce – Zofia J., kl. 2

Wyróżnienia: Katarzyna B., kl. 3, Michalina B., kl. 3

Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu Katolicka Szkoła Podstawowa w Opolu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Zwycięzcy konkursów otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.
Gratulujemy i zapraszamy do udziału za rok!