Liceum i Technikum

Zakończenie roku szkolnego i pożegnanie absolwentów

Rok szkolny 2020/2021 już za nami. Z okazji uroczystości zakończenia roku uczniowie, rodzice i nauczyciele wspólnie uczestniczyli w Mszy Świętej, w czasie której dziękowali za otrzymane łaski w szczególnie trudnym dla wszystkich czasie nauki na odległość. Następnie odbyło się spotkanie z wychowawcami w klasach, rozdanie świadectw i nagród za wysokie wyniki w nauce, sukcesy w konkursach i inne osiągnięcia. Pożegnaliśmy również uczniów klasy ósmej, którzy opuścili mury naszej szkoły, by rozpocząć nowy etap edukacji. Decyzją Rady Pedagogicznej przyznano stypendia naukowe i prestiżowy tytuł Super Ucznia – za wzorową postawę i godne reprezentowanie szkoły otrzymała go w tym roku Kasia Bosowska. Życzymy zdrowych, bezpiecznych i udanych wakacji, a absolwentom – trafnych wyborów, mądrych decyzji i wielu sukcesów. Do zobaczenia we wrześniu!