Liceum i Technikum

ZASTĘPSTWA

Dzień: 23.02.2024 (pt.)
Lekcja Nauczyciel / wakat Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1, 08:00-08:45 Krupińska Katarzyna 4B Język hiszpański 27 Uczniowie przychodzą później świetlica p. Piecyk
1, 08:00-08:45 Sak Elżbieta – WSP 3C wspomaganie 17 Bała-Pająk Teresa –

WSP

 
1, 08:00-08:45 Żurek Natalia 6A Religia 26 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:55-09:40 Żurek Natalia 4A warsztaty informatyczne 26 Juszczyk Paweł  
3, 09:45-10:30 Michniewicz Maciej 1A Edukacja wczesnoszkolna   Biernacka-Leja Agnieszka Wspomaganie p. Kłosek-Łęgosz
3, 09:45-10:30 Sak Elżbieta – WSP 3C wspomaganie 17 Szulecki Janusz – WSP  
3, 09:45-10:30 Żurek Natalia 7B Geografia   Sanocka Jolanta  
4, 10:40-11:25 Michniewicz Maciej 1A Edukacja wczesnoszkolna   Biernacka-Leja Agnieszka Wspomaganie p. Kłosek-Łęgosz
4, 10:40-11:25 Sak Elżbieta – WSP 3C wspomaganie 17 Bała-Pająk Teresa –

WSP

 
4, 10:40-11:25 Żurek Natalia 6B zajęcia z doradcą

zawodowym

26 Zabłocka Katarzyna  
5, 11:45-12:30 Michniewicz Maciej 3B|CH Wychowanie fizyczne

1-3

  Kaczor Paulina  
5, 11:45-12:30 Michniewicz Maciej 3A|CH Wychowanie fizyczne

1-3

basen Kaczor Paulina  
5, 11:45-12:30 Żurek Natalia 5B Religia 24 Uczniowie zwolnieni

do domu

 
6, 12:35-13:20 Michniewicz Maciej 3B|CH Wychowanie fizyczne

1-3

  Kaczor Paulina  
6, 12:35-13:20 Michniewicz Maciej 3A|CH Wychowanie fizyczne

1-3

basen Kaczor Paulina  
6, 12:35-13:20 Żurek Natalia 4A warsztaty fizyczne 24 Książek Katarzyna  
7, 13:25-14:10 Żurek Natalia 4B Religia 24 Uczniowie zwolnieni

do domu

 

 

 

11:45-12:30

 

Sak Elżbieta

Dziennik zajęć

indywidualnych kl. 6A

funkcjonowanie osobiste i społeczne  

30

 

Mazur Wioletta

 
 

12:35-13:20

 

Sak Elżbieta

Dziennik zajęć

indywidualnych kl. 6A

funkcjonowanie osobiste i społeczne  

30

 

Szulecki Janusz

 
 

13:25-14:10

 

Sak Elżbieta

Dziennik zajęć

indywidualnych kl. 6A

zajęcia rozwijające kreatywność  

30

 

Urbaniak Agnieszka

Świetlica p. K. Halot złączenie grup