Zbieramy „Talenciaki”

Szanowni Państwo,

nasza szkoła przystąpiła do programu Lidla pt. „Szkoły pełne talentów”. W związku z tym zbieramy tzw. „Talenciaki” – klienci mogą przekazywać specjalne vouchery wymienialne na potrzebny uczniom sprzęt i pomoce naukowe. Nagrody są bardzo atrakcyjne: od piłek po zaawansowany sprzęt multimedialny. Ambasadorami przedsięwzięcia zostali Robert i Anna Lewandowscy. Akcja potrwa do 13 listopada.

Jak przekazać szkole „Talenciaka”?

Każdy Klient przy okazji zakupów odbierze „Talenciaki”, jeśli na paragonie za minimum 50 zł znajdzie się choć jeden owoc, warzywo lub produkty premiowane. Chcąc wesprzeć szkołę, musi zeskanować kod QR z „Talenciaka” lub przekazać „Talenciak” w formie fizycznej do wybranej przez siebie szkoły (pudełko na portierni).

Szczegóły: tutaj

Dziękujemy za wsparcie!