Liceum i Technikum

Zebranie z rodzicami

Zebranie z rodzicami

Już w najbliższy czwartek 24 stycznia 2019 roku serdecznie zapraszamy na zebrania z rodzicami.

Rodziców uczniów klas I-VI szkoły podstawowej serdecznie zapraszamy na godzinę 16.30 do sali 22. Zebranie rozpocznie się jasełkami przygotowanymi przez naszych szóstoklasistów.

Rodziców uczniów klas VII-VIII szkoły podstawowej, gimnazjalistów oraz licealistów z klasy I i II zapraszamy o 17.00 do sali 22 -zaprezentujemy krótki program artystyczny o tematyce bożonarodzeniowej. Następnie w klasach nastąpi spotkanie z wychowawcami, w czasie którego omówione zostaną wyniki klasyfikacji po 1. półroczu i postępy edukacyjne uczniów.

Rodziców uczniów biorących udział w wymianie międzynarodowej z Belgami zapraszamy na spotkanie informacyjne z koordynatorem projektu, panią Anetą Mościcką o godzinie 16.30 do sali 40 .