Zima w szkolnej świetlicy

Zimowe popołudnia na świetlicy w ostatnim czasie spędzaliśmy na przygotowaniu ozdób świątecznych do naszych klas, a także ozdabianiu szkolnej świetlicy. Dzieci miały także możliwość wykonania zimowych kolorowanek i rozwiązania świątecznych wykreślanek. Był to również czas na popołudnia z książką w bibliotece. Ostatnie dni przyniosły nam również biały puszysty śnieg, który stał się źródłem radości dla wszystkich dzieci. Z radością oddawaliśmy się międzyklasowej zabawie na świeżym powietrzu, lepiliśmykule śnieżne, a także przypominaliśmy sobie zasady bezpiecznej zabawy na śniegu. A kiedy wracaliśmy do świetlicy, czas po lekcjach umilały nam piękne, zimowe dekoracje stworzone przez dzieci, przypominające o rychłym nadejściu Świąt.