Liceum i Technikum

Zjazd Liderów Mega Misji w Warszawie

Miniony weekend pani Bożena Halupczok spędziła w Warszawie na Zjeździe Liderów MegaMisji, podczas którego uczestniczyła w wielu warsztatach, szkoleniach, wykładach, aby jeszcze lepiej  realizować założenia Mega Misji w szkole. Miała również niezwykłą okazję spotkania i rozmowy z ambasadorem MegaMisji – znanym autorem książek dla dzieci i młodzieży, Grzegorzem Kasdepke oraz z twórcami programu. Tymczasem nasi uczniowie dzielnie zdobywają kolejne kompetencje. Nauczyli się już, jakie są źródła informacji,  które z nich są bardziej lub mniej wiarygodne, wiedzą, gdzie szukać wiadomości na interesujący je temat. Zachęcamy do zapoznawania się z katalogiem relacji tworzonym przez panią Bożenę po każdym wykonanym zadaniu ( https://platforma.megamisja.pl/swietlica/profil/581 ).  Z niecierpliwością oczekujemy również na pierwsze zdobyte przez dzieci z naszej świetlicy nagrody i życzymy powodzenia w realizowaniu kolejnych Misji!