Liceum i Technikum

Zwrot podręczników do biblioteki szkolnej

Zbliża się koniec roku, a wraz z nim nieuchronnie nadchodzi czas zwrotu podręczników do biblioteki szkolnej. Uczniowie klas I-VII szkoły podstawowej oddają książki swoim wychowawcom, natomiast gimnazjaliści przynoszą komplet podręczników osobiście do biblioteki szkolnej w terminie 20 – 22 czerwca. W przypadku zniszczenia lub zagubienia podręcznik (lub inną książkę wskazaną przez nauczyciela bibliotekarza) należy odkupić – wszelkie takie przypadki należy wcześniej zgłosić. Przypominam również o konieczności zwrotu do biblioteki innych wypożyczonych książek, zwłaszcza przetrzymywanych od miesięcy lektur i nowości wydawniczych.

Godziny dyżuru bibliotekarza:

ŚRODA 10.35-16.00

CZWARTEK 8.00-9.00; 11.30-12.30; 13.20-16.00

PIĄTEK 8.00-11.00

W związku z wyjazdem klasy pierwszej liceum do Wrocławia i pielgrzymką do Częstochowy w dniach 18 i 19 czerwca biblioteka będzie nieczynna.